Aktualności

Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe czyli zewnętrzne osłony okien to nic innego jak żaluzje poziome zewnętrzne.
Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów przystosowane są do montażu na fasadach biurowców czy hoteli. Świetnie się sprawdzą również w Twoim domu. 

Stanowią doskonałą alternatywę dla rolet zewnętrznych a wysokiej jakości wykończenie zapewnia doskonały komfort użytkowania.

 

Dowiedz się więcej…

WYNAJEM URZĄDZEŃ DO MONTAŻU SZKŁA

Oferujemy Państwu wynajem urządzeń do montażu szkła :

1. Urządzenie próżniowe, samojezdny ROBOT BEFARD XC600 przeznaczony do prac związanych z montażem szyb, okien, blach oraz wszelkich powierzchni gładkich. Robot sprawdza się również przy załadunku jak i rozładunku tego typu elementów.

2. Chwytak próżniowy BEFARD XP600 kompatybilny z żurawiami wszelkich marek. Jego uniwersalność oaz prostota działania sprawia, że montaż przeszkleń na wysokościach staje się łatwiejszy oraz przyjemniejszy.Wykorzystując chwytak próżniowy można zdjąć ładunek z samochodu i od razu przenieść go w miejsce montażu , nawet na wysokości.

Zastosowanie tych urządzeń zwiększa bezpieczeństwo oraz skraca czas pracy na placu budowy.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą wynajmu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów:
+48 32 725 14 32 
+48 507 059 070 
lub e-mailowy: biuro@pro-window.pl

Specjalistyczna Stolarka Przeciwpożarowa

Szanowni Państwo informujemy, że poszerzyliśmy naszą ofertę o produkcję konstrukcji ppoż, w tym drzwi przeciwpożarowych i dymoszczelnych w systemach Aluprof MB-60E EI oraz MB-78EI.
Możemy zaproponować drzwi, ścianki oraz fasady o odporności ogniowej: EI230 oraz EI260. Wszystkie rozwiązania przebadane i potwierdzone odpowiednimi aprobatami i certyfikatami.
Zapewniamy wysoką jakość wyrobów, szybkie terminy realizacji oraz atrakcyjne ceny. Tutaj mogą Państwo pobrać ulotkę 

Zapraszamy do składania zapytań i zamówień biuro@pro-window.pl