Klient Indywidualny

Aluminium jest nowoczesnym materiałem, który znakomicie wpisuje się w obecne trendy budownictwa ekonomicznego i ekologicznego.
Wśród elementów mających wpływ na energooszczędność domu, stolarka okienna zajmuje jedno z najważniejszych miejsc. Liczy się nie tylko rodzaj okna, ale również jego prawidłowy montaż.

To, czy nasz dom będzie w wystarczającym stopniu energooszczędny, zależy m.in. od jego usytuowania względem stron świata, wielkości i rozmieszczenia okien, a także od ich parametrów. Elementem, na który zwraca się największą uwagę podczas wyboru nowej stolarki okiennej, jest współczynnik Uf lub UW. Im niższą ma wartość, tym lepiej.

Profile aluminiowe wykorzystywane do budowy okien wyróżniają się bogatą kolorystyką, dzięki czemu można dopasować je do wystroju wewnętrznego oraz elementów otoczenia zewnętrznego i elewacji domu. W ofercie firmy dostępne są wszystkie kolory palety RAL oraz powłoki drewnopodobne.

Duża, przeszklona ściana w salonie lub kuchni to popularny trend w nowoczesnym budownictwie. Naturalne oświetlenie, optyczne powiększenie pomieszczenia, a przede wszystkim wspaniały widok na ogród sprawiają, że rozwiązanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno w budynkach jednorodzinnych, jak i w komfortowych apartamentach czy hotelach.

Jeśli marzą nam się duże, nowoczesne przeszklenia w salonie lub sypialni, warto także pomyśleć o drzwiach, które połączą przestrzeń domową z tarasem lub balkonem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapytaj o produkty